Fotografie k dispozici Email

Chorvatský broukVážení přátelé a návštěvníci mé fotogalerie, zaujali  Vás mé fotografie? Chtěli byste je použít pro své  účely, případně i někde jinde?

Jste na správném místě....

Zde bych rád v bodech shrnul odpovědi na všechny Vaše otázky týkající se využití mých fotografií:

  • Fotografie na tomto webu jsou chráněné autorským zákonem a já, jakožto autor, nedávám svolení k jejich publikaci či jinému využití bez mého souhlasu.
  • Po dohodě se mnou Vám rád poskytnu jakékoliv fotografie pro různé druhy využití (tisk pro osobní použití, web, tapeta plochy operačního systému - podle Vámi požadovaného rozlišení, kalendáře, pohlednice, novoročenky, časopisy, letáky atd.)
  • Pro všechny tyto účely Vám samozřejmě nabídnu většinu fotografií v odpovídajícím rozlišení a kvalitě (při rozlišení tisku 200 dpi lze tisk provést až do formátu A5, nebo i větším)
  • Chtěli byste nějakou fotografii přímo vytisknout, popřípadě i zasklít a zarámovat? Fotografie Vám mohu dodat na zakázku jakkoliv si budete přát (využití jako ozdoba interiérů, dárek...). O podrobnostech se domluvíme osobně, stačí mě kontaktovat a uveďte prosím názvy fotografií, o které byste měli zájem.

 

Máte-li tedy zájem o mé fotografie, prosím kontaktujte mě a na ceně se určitě dohodneme podle způsobu využití fotografií.

Nejsem rozhodně profesionální fotograf, takže se nemusíte bát, že cena bude též "profesionální":-)

V různých případech nevylučuji poskytnutí fotografií zcela zdarma...
(jen za mé potěšení o projevený zájem;-)


Kontakt:Zátiší na Plitvických jezerech

Můj facebook

e-mail:

mobil:

 

Cesta domů...